czwartek, 9 maja 2013

Ze szczytu Minaun

Na szczycie Minaun stoi figura Matki Boskiej Achillskiej zaznaczająca jej najwyższy punkt.Tuż o
bok stoi kilka kamiennych konstrukcji wzniesionych pewnie przez pogan i niewierzących albo neoCeltów. Zachód słońca jest dla wszystkich, którzy tu przybędą na czas, pod warunkiem że w ogóle widać słońce. Chmury na wyspie Achill nie są rzadkością. Ze szczytu Minaun na wyspie Achill widać całą wyspę oraz większość hrabstwa Mayo. Dostać się tam można bardzo łatwo, bo na sam czubek prowadzi droga. 


Przyjeżdża się tu po widoki, więc życzę Wam dobrej pogody jak już tam będziecie. Dobrych zdjęć i znakomitego towarzystwa :)

11 komentarzy:

 1. Zachody słońca - najpiękniejszy kicz natury.

  Fotografia górska i wzniesieniowa wychodzi Ci doskonale.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia sa przepiękne. Szczególnie dwa pierwsze. Nie bałeś się zejść po ciemku? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Zjechalem uzywajac reflektorow :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę sezon u Ciebie w pełni. Piękne...Kiedy widzę takie widoki na żywo mam ochotę ucałować ziemię za to, że jest taka piękna. A Ty? Jak się wtedy czujesz?

  OdpowiedzUsuń
 5. ...było pięknie, chciałoby się jeszcze raz;-)...za pierwszym razem, człowiek nie docenia tego co...widzi;-)...to emocje;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż, nie wszystko dane jest nam zobaczyć drugi raz. Chciałoby się jeszcze i więcej, ale ten pierwszy raz najlepiej się pamięta.

   Usuń
 6. Też mam zdjęcie z zachodu słońca na Achill (http://www.wrobels.pl/wp-content/uploads/2010/10/Sunset_Achill_Island.jpg). Piękna ta nasza największa wyspa w kraju :)

  OdpowiedzUsuń

O CZYM JEST TEN BLOG

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...