środa, 27 listopada 2013

Problem z Trip Advisor

Od pewnego czasu mam problem z portalem Trip Advisor. Jeśli ktoś nie wie co to takiego - to strona, gdzie turyści z całego świata oceniają miejsca w których byli, firmy z których usług korzystali, restauracje, hotele, plaże itp. Mam tam swoją stronę firmową Pendragon Tours i zawsze proszę moich klientów o komentarze po naszych wycieczkach. Od pewnego czasu komentarze przestały się pojawiać na mojej stronie Trip Advisor. Korespondencji z obsługą portalu po wielu próbach zaniechałem, ponieważ to przypominało walenie głową mur. Na maile moje i moich klientów odpowiadano, że recenzje nie spełniają wymogów regulaminu. A regulamin Trip Advisor jest bardzo enigmatyczny, co pozwala się nim zasłaniać odmawiając publikacji pozytywnej recenzji od nowego uzytkownika. Cóż, trudno. Dziękuję moim klientom za cierpliwość w wysyłaniu opinii do nieprzejednanego Trip Advisora i zapraszam ponownie!

______________________________________________
Podróż marzeń

Wybraliśmy Pendragon Tours i był to strzał w dziesiątkę. W ciagu czterech dni na zachodnim wybrzeżu zobaczyliśmy i poczuliśmy to co było naszym pragnieniem od lat, Piotr spełnił nasze oczekiwania w zupełności, świetnie dopasował wycieczkę do naszych wcześniejszych sugestii. Kolekcja wspaniałych zdjęć, którą nam przekazał na zakończenie wycieczki była bardzo miłym bonusem to niezapomniany album z naszej wyprawy do Irlandii. Piotr dostarczył nam wielu dodatkowych wrażeń a do najbardziej niesamowitych zaliczamy to, kiedy szliśmy wieczorem do pubu na Achill to on zabrał z bagażnika swój irlandzki bębęnek i dołączył do muzyków. Piotr, chapeau bas!

Mateusz i Teresa
______________________________________________
Fabulous journey-big THANK YOU to Piotr!!!

Our parents spent fantastic 10 days travelling around whole Green Island-Ireland . Starting from the very beginning trip was perfectly organised. Not only Piotr has shaven broad knowledge concerning culture, history and nature of the country but also was very friendly and helpful in everyday life situations –it was a pleasure to spent time with him!!!

Our parents are energetic people, loving nature and animals of all kind (they are both veterinary doctors) so the trip was generally nature-oriented . Thanks to Piotr they had fantastic opportunity to see the most beautifully Irish fauna and flora examples. They travel through breath-taking mountain roads and spending nights in romantic and cosy B&Bs and castles. We would like to say big thank You to Piotr!! We hope we meet Him one day in beautiful Ireland or in… Poland .

Joanna and Bartek
______________________________________________

Ponieważ byłam bardzo zadowolona z pierwszej wycieczki z Pendragon Tours ("Inishmore"2011) ...skorzystałam z usług tegoż;-)...po raz drugi. Moja opinia jest niezmienna... Właściciel biura, Piotr...jest niezawodny w organizacji wycieczek (wg życzeń albo wszystko dopięte na ostatni guzik, albo większa lub mniejsza...improwizacja;-)), przepełniony wiedzą o Irlandii, z którą chce się dzielić w każdej chwili i w każdym miejscu (może opowiadać godzinami... jedząc,jadąc, chodząc;-)), pełen pomysłów, które mile zaskakują i uatrakcyjniają wyprawę, (ognisko na plaży, jakiś ciekawy dolmen, jakaś wyjątkowa dziura albo wieża;-)), ciągle się uczy i rozwija co widać po nowych pomysłach i rozwiązaniach (tym razem pamiątkowe filmiki zdjęciowe). To była świadoma recydywa;-))) z tym biurem i...nie zawiodłam się!

Polecam ludziom zwiedzanie Irlandii a jeśli Irlandia to...Pendragon Tours.

Renata
______________________________________________

4 komentarze:

 1. ...wysłałam im link z Twoim wpisem z treścią:
  ...to nie jedna wstrzymana recenzja...nie dwie, ale już trzy!!! Co łączy te recenzje? Jakie niedozwolone, gorszące albo niepotrzebne treści przemycane są przez recenzentów? Może zechcecie Państwo wreszcie odpowiedzieć? Nie stosujcie do nas, użytkowników zasady...duży może więcej a właściwie...wszystko!
  R.Żurawska
  ...zobaczymy jak zareagują, może tym razem odpiszą rzeczowo;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ to oczywista oczywistość, że warto z Tobą pojechać na zwiedzanie Irlandii. Jesteś jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny. Znasz Irlandię wzdłuż, w poprzek i po przekątnych, niedługo z każdym (no, może z co drugim) Irlandczykiem będziesz na Ty. Znasz kąty, zakamarki, wiesz na jakim polu kukurydzy znaleźć starożytny kamień z dziurą. Kiedy wygram w lotto wykupię w Pendragon Tours karnet na co najmniej jedną wycieczkę w miesiącu do końca życia!

  :D

  Mówię po wypraktykowaniu. Jeśli ktoś nie wie, to zaciągnąłeś mnie pod kilka wietrznych górek, do kilku bardzo starych grobowców, jakiegoś spalonego hotelu, kilku cmentarzy, niezliczonych ruin, Belfastu, do Irish Sea... Cudnie było!

  OdpowiedzUsuń

O CZYM JEST TEN BLOG

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...