piątek, 1 czerwca 2012

Wyprawa do Kilternan

Po moim ostatnim wpisie na temat dolmenów okazało się, że są wśród szanownych Czytelników chętni do oglądania tych pomników z bliska, a Mr Orzechowski namierzył nawet jeden z nich w pobliżu Dublina. Nawet w bardzo bliskim pobliżu. I ja go jeszcze nie znam :) Dlatego w niedzielę 10 czerwca ruszamy na wyprawę, jedziemy go wytropić i obfotografować. Jeżeli ktoś by chciał dołączyć to ruszamy o 9.15 z parkingu przy Stillorgan Shopping Center (naprzeciwko McDonalds). Powrót około 11.00. Relacja na blogu po wyprawie.

Dolmen może być trudno dostępny, więc wyprawa może być pełna niebezpieczeństw :)  

źródło: www.megalithicireland.com

Dodatkowe informacje o dolmenie są tutaj.

6 komentarzy:

 1. cholewka bardzo rano. Ja w sobote mam spotkanie z ekipą "ladies who lunch" i wiem, że na lunchu to się nigdy nie kończy. A może wracając zahaczycie o Malahide? Można by obczaić tego dolmena u sąsiada w ogródku. Czy raczej wyprawa za długo by trwała i na rosół musielibyście się spieszyć? Chyba, że moglibyście jechać w sobotę, to ja chętnie też...do mojego lunch z "ladies who lunch" bym się wyrobiła...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie dam rady do Malahide, muszę na rosół :) Może nie czekaj na nas tylko sama się wybierz na obczajanie, śmiało, przecież nie ugryzie :)

   Usuń
 2. Chyba się podczepię pod imprezkę (jak nie zaśpię).

  OdpowiedzUsuń
 3. Podczepiłabym się ale Rock of Cashel jedziem oglądać ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ups, oby Cashel był już po remoncie bo nic nie zobaczycie.

   Usuń

O CZYM JEST TEN BLOG

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...